http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1341/img_20221027_101145_copy.jpgDnia 27 października uczniowie klasy VIIIB i I-IIISPU odwiedzili Filię Biblioteczną Nr 1 w Sokółce. Cel wizyty stanowiło spotkanie z panią Martą Wojewódzką-Szoda, bibliotekarką, autorką książeczki dla dzieci pt.: „Z teczki małej biblioteczki” czyli miłe wspomnienia z trudnego czasu narodowej kwarantanny, która powstała z inicjatywy Biblioteki Publicznej w Sokółce i została dofinansowana z dotacji Samorządu Województwa Podlaskiego. Pani Marta zapoznała nas z historią powstania książki, jej treścią, a także opowiedziała o autorach  ilustracji, którymi były dzieci. Na zakończenie każdy z  uczestników spotkania został obdarowany egzemplarzem książeczki, nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia. Galeria

Monika Mróz,Marta Januszkiewicz