http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1353/czyt1_copy_t1.jpgMiło nam poinformować, że do naszego Ośrodka wpłynął list podpisany przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę zawierający podziękowania za udział w akcji Narodowego Czytania. Pan Prezydent podkreślił, że lektura „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza była uhonorowaniem Roku Romantyzmu Polskiego, co było dodatkowym walorem tej akcji. Do listu załączono unikatowy egzemplarz "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza wydany przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Książka zawiera również podziękowanie za udział w akcji Narodowego Czytania podpisane przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę i Panią Prezydentową Agatę Kornhauser - Dudę.

Galeria 

Szkolni opiekunowie akcji Katarzyna Zalewska, AgnieszkaAmbrożko