http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/01_znak_podstawowy_kolor_biale_tlo.png /images/poznajpolske.jpeg https://www.soswsokolka.pl/images/polskilad.jpeg

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1354/83b_t2.jpgW dniu 16.11.2022r uczniowie klas I-III oraz IV-VIII Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce uczestniczyli w wycieczce do Białowieży. Wycieczka została sfinansowana z Rządowego Programu „Poznaj Polskę” (80%) oraz ze środków Powiatu Sokólskiego (20%). Nasz pobyt w Białowieży opierał się na zwiedzaniu Muzeum Przyrodniczego, zwiedzaniu kompleksów pałacowych oraz Rezerwatu Żubrów. Była to dla dzieci wspaniała lekcja przyrody, biologii i historii. Mnóstwo ciekawych eksponatów, które zapierały dech w piersiach, owady i grzyby ogromnych wielkości umożliwiło nam przedstawienie natury w sposób dostępny i ciekawy. Największą atrakcją jednak były żywe zwierzęta w Rezerwacie, które oglądaliśmy z zaciekawieniem. Mieliśmy ,możliwość obserwowania ich, słuchania. Bardzo nam się podobało co na pewno pokażą zdjęcia, które zrobiliśmy.

Galeria