http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1363/img_20221125_182507_copy.jpgW związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia dnia 22 listopada 2022r. uczniowie naszej szkoły udali się na spotkanie ze Świętym Mikołajem do „Majątku Howieny” w Pomigaczach. Po Wiosce św. Mikołaja oprowadzały nas sympatyczne Elfy, które przywitały swoich gości świąteczną herbatką oraz ciasteczkami, a także zaprosiły do udziału w zabawach muzyczno-ruchowych i lepienia pierników. Następnie nadeszła wyczekiwana przez wszystkich uczestników część wycieczki, mianowicie przybył Święty Mikołaj i każde dziecko mogło zdradzić mu swoje najskrytsze marzenia oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie. Kolejną atrakcją było zwiedzanie Chaty Świętego Mikołaja oraz Poczty, na której wysłaliśmy wcześniej napisane listy. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie Mini Zoo.

Wizyta w Wiosce świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i dostarczyła wiele emocji. Dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień, otrzymując Certyfikat Honorowych Gości Św. Mikołaja.
M.Mróz, U.Drewniak, M.Januszkiewicz