http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1366/mysz27_copy.jpg18 listopada Myszka Miki i Minnie obchodzą swoje urodziny, aby uczcić ten dzień pani Dyrektor oraz pani Kasia i pani Agnieszka zaprosiły do szkoły wyjątkowych gości, a mianowicie samych solenizantów z Disneylandu, z którymi wszystkie dzieci mogły zrobić pamiątkowe zdjęcia. Nasi bajkowi goście wzięli też udział w czytaniu książeczek, które zostały zakupione do biblioteki w ramach Priorytetu 3 "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". Zabawom nie było końca. Podczas zajęć dzieci mogły zapoznać się z bohaterami dzisiejszego dnia poprzez oglądanie kreskówek Walta Disneya, wykonanie portretów myszek i kart pracy związanymi z zaproszonymi postaciami. Dzieci były zachwycone niespodzianką, bawiły się z nimi, ale również miały ogromną zagadkę, kto wcielił się w rolę Myszki Miki i Minne skoro wszyscy nauczyciele byli w szkole. Serdecznie dziękujemy pani Elżbiecie Rapiej za skierowanie bajkowych bohaterów do naszej placówki, dzięki nim nasze małe święto nabrało światowego wymiaru.

Galeria