http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1375/5_t2.jpgJak co roku cała społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Sokółki wraz z zaproszonymi Gośćmi spotyka się z okazji 3 grudnia, kiedy to obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Tego dnia na całym świecie odbywają się uroczystości, których celem jest promowanie praw osób niepełnosprawnychi działań na rzecz pełnej realizacji tych praw. Również My co roku staramy się świętować ten  niepowtarzalny dzień poprzez organizację niezwykłych imprez.
Tym samym wprowadziliśmy do naszego szkolnego kalendarza kilka nowych form przekazu artystycznego, dotychczas były to – pokaz mody, wystawa fotograficzna, film, a w tym roku zorganizowaliśmy koncert Playback show. Nasi młodzi artyści przygotowali się na naprawdę wysokim poziomie zarówno spośród uczniów naszego ośrodka jak i zaprzyjaźnionych innych placówek: Szkoły Podstawowej Nr1, Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz Przedszkola Nr 2 w Sokółce. Bawiliśmy się wspólnie wyśmienicie. Zachęcamy wszystkich do świętowania tego dnia co roku z nami.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji koncertu oraz w przygotowaniu młodych wykonawców. Wydziałowi Promocji Starostwa Powiatowego w Sokółce dziękujemy za wypożyczenie sceny.
Organizatorzy: Oliwia B.Bilmin, Ewa Wińska, Julita Nelke, Marta K.- Leonowicz.