http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1387/j9_copy.jpg

W czwartek, 15 grudnia cała społeczność Ośrodka wraz z zaproszonymi gośćmi: Starostą Sokólskim p. Piotrem Rećko, Wicestarostą p. Jerzym Białomyzym, Ks. Józefem Kuczyńskim i Ks. Łukaszem Ławreszukiem oraz przedstawicielami Rady Rodziców oddała się celebracji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem oglądali przedstawioną przez młodych aktorów scenę narodzenia Jezusa w stajence, przeplataną układami tanecznymi przygotowanymi pod czujnym okiem p. Anny Kędyś-Arent. Oprawa artystyczna przedstawienia, o którą z wielką pieczołowitością zadbały panie: Gosia Zajczyk, Marta Kawrygo- Leonowicz, Magda Słyż i Katarzyna Dylewska. Dekoracja wykonana prze panie Sylwię Szomko, Monikę Grusznis, Edytę Kondrat, a także świąteczna muzyka wprowadziły wszystkich zebranych w podniosły i wzruszający nastrój. Dzieci bardzo starannie przygotowały się do swoich występów i mocno je przeżywały. Ogrom włożonej pracy jednak się opłacił, bowiem zaproszeni goście byli oczarowani. Osobiście podopiecznym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dziękował Starosta Sokólski Pan Piotr Rećko. Po Jasełkach Dyrektor SOSW Pani Elżbieta Szomko zaprosiła przybyłych gości na spotkanie opłatkowe oraz wigilię przygotowaną przez personel kuchni Ośrodka do wyjątkowo przystrojonej na tę okazję stołówki, o co zadbały Panie: Dorota Kozaczyńska, Katarzyna Zalewska, Lila Zajkowska.
Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za przygotowanie dzieciom świątecznych prezentów oraz naszemu kochanemu Świętemu Mikołajowi, który co rok nas odwiedza i przynosi wszystkim ogrom radości.

 

Galeria