http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Pracą dziecka jest zabawa. Dzieci uczą się poprzez wszystko co robią”
/Carolyn Hooper/
https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1396/c7_copy.jpgW dn.19.01.2023 świetlica naszego ośrodka zamieniła się w salę balową. W drzwiach tłumnie zawitały postacie z bajek w przepięknych kolorowych kostiumach: księżniczki, kotki, króliczki, rycerze, królowie... Wiele twarzy skrywały tajemnicze maski. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach znanych przebojów. Jak przystało na prawdziwy bal, były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: taniec z balonem na gazecie. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej było mianowanie króla i królowej balu. Wybór najpiękniejszego stroju był niezwykle trudny, dlatego wszyscy przebrani uczniowie dostali nagrody, które mogli losować. W trakcie zabawy, chętni mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie. Na koniec uczniów odwiedził Mikołaj, który rozdał paczki.
Dzień ten dostarczył dzieciom i młodzieży wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami odwiedzając naszą galerię zdjęć!
Serdecznie dziękujemy Panom Karolowi i Michałowi z firmy Pixel Photography za prowadzenie zabaw oraz wykonanie pamiątkowych zdjęć, a rodzicom i wychowawcom klas za przygotowanie pięknych strojów karnawałowych. Organizatorzy: Marta Emich, Małgorzata Zajczyk, Marta Kawrygo-Leonowicz, Magdalena Słyż
Marta KL