„Bo Karnawał jest od tego, By się bawić na całego !!!”

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1413/bal_osta1_copy.jpgW dn. 21.02.2023r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym odbył się Ostatkowy Bal Karnawałowy. Celem uroczystości była integracja całej społeczności internatu Ośrodka, kultywowanie tradycji karnawałowych oraz przede wszystkim dobra zabawa uczestników. Tegoroczna impreza rozpoczęła sie od niezwykłego pokazu mody karnawałowej. Wychowankowie i wychowawcy zaprezentowali sie na forum we własnoręcznie przygotowanych i wymyślonych przebraniach karnawałowych.
Nie zabrakło również wesołych karnawałowych zabaw i konkursów. Uczestnicy mogli sprawdzić się min. w zabawach zręcznościowych „rzut do celu”, „przechodzenie pod liną” czy „karnawałowy worek” oraz w konkurencjach tanecznych: „gorące krzesła- zabawa w kole”, „taniec z balonem na nodze”. Wszyscy uczestnicy karnawałowej imprezy zostali obdarowani słodką niespodzianką.
Imprezę zwieńczyły wyniki konkursu na najpiękniejsze i najbardziej kreatywne przebranie karnawałowe a zwycięzcy otrzymali słodkie upominki od prowadzących.
Wspólna zabawa dostarczyła wychowankom wiele przeżyć i radości. To był przyjemnie spędzony czas, na którym uczestnicy pokazali, że chcą i potrafią dobrze się bawić.
Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!
Organizatorami balu były panie: B. Boguszewska i B. Żółtko
Beata Boguszewska