W związku z apelem o pomoc rodzinie naszego ucznia Krystiana, którym spłoną dom, pragniemy podziękować za pomocną dłoń i wsparcie, wszystkim którzy odpowiedzieli na nasz apel.
Dom Krystiana strawił pożar, który wybuchł 22 lutego br., około 3 nad ranem. Od komina zapaliło się poddasze domu. Zniszczeniu uległ m.in. dach, zawalony jest strop, zmoknięte meble, ściany oraz podłogi. Dom nadaje się tylko do kapitalnego remontu.
Dzięki wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę, szczególnie hurtowniom Textillo.Com- producent pościeli i wyposażenia hoteli, Hurtowni tkanin "Skorpion" oraz osobom anonimowym, poszkodowanej rodzinie udzielana jest pomoc rzeczowa. Dzięki hojności darczyńców mogliśmy przekazać rodzinie ubrania, kurtki, koce, ręczniki, poście, poduszki i kołdry oraz drobny sprzęt kuchenny. Rodzice Krystiana nie kryli łez wzruszenia, kiedy odbierali zebrane od darczyńców rzeczy.
Składamy serdeczne podziękowania za złożone dary dla rodziny pogorzelców. Okazana przez Państwa troska jest świadectwem dobroci i wrażliwości na potrzeby innych w tych trudnych chwilach. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę. Wasze dobre serca sprawiły, że rodzina ma poczucie, że w trudnych chwilach może liczyć na Państwa pomoc.
Rodzinę wsparło wiele osób, jednak pomoc jest potrzebna cały czas. Zachęcamy do dalszego pomagania tej, tak dramatycznie doświadczonej, rodzinie. Wierzymy, że darowane innym dobro zawsze powraca podwójnie i życzymy tego Państwu z całego serca.