http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1442/tanvo8_copy.jpgBajki opowiedziane tańcem, tańce tworzące bajkę. 30 marca nasze przedszkolaki pod opieką pań Sylwii Szomko i Moniki Grusznis, oraz uczniowie dwóch klas PDP pod opieką pań Doroty Kozaczyńskiej, Magdaleny Slyż, Marty Kawrygo-Leonowicz uczestniczyli w niezwykłym spektaklu „Dżungla przyjaźni” zorganizowanym przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku. Na chwilę przenieśliśmy się w samo serce amazońskiej dżungli, aby poznać moc przyjaźni. Widowisko poprzez wspaniałą muzykę, wspólne tańce angażowało wszystkich uczestników do wspólnych aktywności. Otrzymaliśmy również scenariusz z propozycjami ćwiczeń i zabaw do pracy z grupą oraz kolorowanki.

Galeria