http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1450/9d_copy.jpgW piątek obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, który przypada na 22 kwietnia. Uczniowie SOSW spotkali się na wspólnych zajęciach warsztatowych, aby porozmawiać o tym jak my mieszkańcy naszej planety, musimy zadbać o to, by była ona domem także dla przyszłych pokoleń. Młodzież miała okazję obejrzeć ciekawą prezentację i uczestniczyć w zabawie utrwalającej zasady segregacji śmieci, a także w zabawie zręcznościowej "podlej kwiaty". Wspólnie zaśpiewaliśmy też piosenkę dla naszej Ziemi. Był też quiz z nagrodami. Po skończonych warsztatach uczniowie w klasach, wspólnie z wychowawcami, wykonali plakaty związane z Dniem Ziemi.

Galeria 

Katarzyna Bubieniec