http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_118/dsc_1726.jpg

16.05.2013r. w godzinach popołudniowych w internacie SOSW odbyło się ognisko integracyjne, zorganizowane z inicjatywy wychowanków najstarszej grupy dla swoich młodszych kolegów i wychowawców. Chłopcy z grupy IV - M. Matyskiel, D. Nadolny, S. Nadolny, A. Czebak, A. Smyk, Ł. Sadkowski, rozpalili ogień i przygotowali prowiant dla wszystkich.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała naszej zabawie, więc kolację w postaci pieczonych kiełbasek zjedliśmy na powietrzu. Wszystkim dopisywały apetyty i dobry humor. Nie zabrakło też rozrywki w postaci zabaw i gier zespołowych, które przygotowali nam wychowawcy.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie i miło spędziliśmy wolny czas, z utęsknieniem będziemy czekać na kolejne takie ognisko, które dopiero za rok! Zdjęcia