http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1468/1k_copy.jpg29 maja nasi uczniowie: Zuzia, Ola, Sebastian i Kacper uczestniczyli w II Międzyszkolnym Konkursie ph. „Piosenki o Mamie”, który odbył się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie. Organizatorem konkursu było Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży.
Wielu utalentowanych wokalistów z różnych szkół przyjechało, aby zaprezentować swoje umiejętności. Nasi dzielni uczestnicy także dali z siebie wszystko i pięknie wystąpili przed liczną publicznością. Otrzymaliśmy 3 wyróżnienia za występ Zuzi, Oli i Sebastiana. Kacper wyśpiewał III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie, gościnność i ciepłe przyjęcie. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy!
Uczniów do występu przygotowały panie: Agnieszka Ambrożko i Ewa Wińska.