http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1506/s8_copy.jpgWykorzystując uroki jesieni, przedszkolaki, klasa III PDP i Szkoła Branżowa pod opieką pań: Lili Zajkowskiej, Marty Kawrygo-Leonowicz, Magdaleny Słyż, Sylwii Szomko i Moniki Grusznis wybrały się na wycieczkę do Supraśla. Jako pierwszy punkt w planie czekała nas niezwykła podróż -przejazdy Kolejką Bajkową z przewodnikiem po Supraślu i Puszczy Knyszyńskiej. Następnie w doskonałych humorach udaliśmy się do Wioski Indiańskiej. W bramie powitały nas „uśmiechnięte alpaki”, które  musieliśmy nakarmić. Następnie jak na prawdziwych Indian przystało odbyliśmy przejażdżki konne, strzelaliśmy z łuku, poszukiwaliśmy złota, odwiedziliśmy tipi indiańskie, gdzie pani przewodnik opowiedziała nam o życiu Indian i pokazała akcesoria indiańskie. Na koniec czekał na nas obiad na świeżym powietrzu i pożegnanie przez szopa i skunksa. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Galeria