http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_120/dsc09126.jpg25 maja 2013r.

Do szkolnej świetlicy schodzą się goście. Są to mamusie, tatusiowie, babcie, rodzeństwo naszych uczniów. A okazja jest ważna: DZIEŃ RODZINY.

Godzina 10. Czas rozpoczynać.

Na początek występ uczniów. Starsi opowiadają jacy mogą być rodzice, najmłodsi śpiewają„Choć mam rączki małe” i „Tato już lato”, akompaniując sobie na grzechotkach.

Potem występ taneczny pod czujnym okiem p. Marty Kawrygo – Leonowicz i Magdaleny Słyż. „Ona tańczy dla mnie” – tą piosenką Iza  porywa do tańca zebranych.

Nad oprawą muzyczną, nagłośnieniem czuwa niezawodny Krzyś Możejko.

Chwila wytchnienia. Małgosia z Justyną rozdają rodzicom słodkie kwiaty – upominki.

Teraz nadszedł czas na wspólną zabawę.

Do pierwszego konkursu zaprasza p. Lucyna Taudul. To się będzie działo! Rodzice karmią swoje dzieci jogurtem, jak za dawnych lat. Żeby nie było za łatwo mają zasłonięte oczy. Sala dopinguje swoich faworytów. I już mamy zwycięzców: Kamila z mamą były najszybsze.

Kolejną zabawę prowadzi p. Marta Biedź. Zabiera najmłodszych wraz z rodzicami do kółka. „Mam chusteczkę haftowaną” – śpiewa Mirek i dumnie trzyma chusteczkę.

Teraz kolej na zmagania sportowe p. Małgorzata Zarachowicz zaprasza ochotników. Już są, rzucają woreczkami do celu, nawlekają korale z kółek na skakankę, budują wieżę z klocków. Rodzice dotrzymują kroku swoim dzieciom.

Na deser quiz – co wiemy o sobie. Wszyscy wypadli doskonale – gratulujemy!

Na zakończenie spotkania słodki poczęstunek. Przy kawie, herbacie, smakołykach jest czas aby porozmawiać ze sobą, podzielić troskami i radościami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Do zobaczenia w przyszłym roku!