http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przesłał na nasze ręce oficjalne podziękowania za zorganizowanie XII edycji Narodowego Czytania. Wyrazem tego podziękowania jest okolicznościowy egzemplarz „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Książka będzie stanowiła miłą pamiątkę tego ważnego czytelniczego wydarzenia oraz będzie przypominała, że powieść “Nad Niemnem” stanowiła jeden z najważniejszych utworów literatury polskiej podejmujący tematykę Powstania Styczniowego, którego 160–lecie obchodzone jest w 2023 roku, co podkreślał w liście Pan Prezydent.
Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w gronie tych, którzy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy wspierali akcję i brali w niej udział.
Gsleria