http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/mms_img-1215415329.jpg

Uczniowie naszej placówki mogli obejrzeć w dniu 05.06.2013r. dziewiątą premierę internetowego teatru TVP dla szkół. Był nią spektakl Teatru Ludowego w Krakowie „Przygody Arka Noego” zrealizowany według opowiadania Michała Rusinka.

Widowisko w mini operowym ujęciu opowiada o potopie w krakowskim ZOO i ratowaniu zwierząt przez małego chłopca Arka, który zabiera je na ponton i wywozi w bezpieczne miejsce. Widzowie przy okazji mogli poznać główne zabytki Krakowa: Wawel, Kopiec Kościuszki, Wieżę Mariacką, Barbakan. Uczniowie sami przygotowali „mini salę teatralną” na korytarzu ośrodka. Aby poczuć klimat teatru ustawili rzędy krzeseł oraz projektor, w oknach zawisły ciemne zasłony i o godz. 10.00 wszyscy zasiedli, aby wspólnie oglądać transmisję spektaklu.

Organizacja: Marta Tolko – Kuziuta we współpracy z Martą Kawrygo –Leonowicz.

http://www.soswsokolka.pl/images/mms_img1074055689.jpg