http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Whttps://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1548/w9_copy.jpg tym tygodniu nasi najmłodsi uczniowie - uczniowie klasy pierwszej, otrzymali specjalne WYPRAWKI CZYTELNICZE z Instytutu Książki w ramach Kampanii " MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK". Jej celem jest promocja czytelnictwa zwłaszcza wśród dzieci dopiero rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Chodzi o to, by zachęcić ich do częstego sięgania po książkę, samodzielnego czytania jak i czytania z udziałem najbliższych. Rodzicom przekazane zostały również broszury "Kochasz?  Czytaj razem z dzieckiem" o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania.
Młodym czytelnikom, którzy w tym roku szkolnym już kilka razy odwiedzali bibliotekę, Pani Dyrektor osobiście wręczyła książki nadesłane przez Instytut oraz pamiątkowe dyplomy.
Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu nauczycieli i Rodziców miłość do książek będzie towarzyszyć dzieciom na co dzień.

Galeria