http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1552/j2_copy.jpgWe wtorek 19 grudnia, dzieci z Naszej szkoły wraz z nauczycielami p. Moniką G. i p. Edyta K. miały zaszczyt uczestniczyć w Jasełkach organizowanych przez Szkołę Podstawową w Turośni Kościelnej.
Od trzech lat przed świętami Bożego Narodzenia Wolontariat Szkoły w Turośni Kościelnej organizuje akcję charytatywną na rzecz Ośrodka. Uczniowie organizują zbiórkę słodyczy, przedmiotów i produktów codziennego użytku. Upominki te zostały uroczyście przekazane podczas spotkania. Następnie obejrzeliśmy jasełka w wykonaniu klas drugich. Historia Maryi oraz Józefa szukających miejsca na narodziny Jezus wzruszyła niejednego.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz miłą gościnę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, iż mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałych jasełkach.