http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 stycznia w naszej szkole odbyła się Zimowa Spartakiada. W tak piękny zimowy dzień, otoczeni białą aurą uczniowie aktywnie spędzili czas na podwórku biorąc udział w zawodach sportowych. Każdy mógł spróbować swoich sił w konkurencjach takich jak: wyścigi sanek, zjazd sanek z górki, rzut do celu, przeciąganie liny, berek – ogonki, jazda na nartach czy malowanie na śniegu. Od dawna wiadomo że ruch na świeżym powietrzu jest wskazany dla wszystkich ponieważ budujemy odporność organizmu. Dlatego też staraliśmy się pokazać naszym wychowankom jak się bezpiecznie bawić na śniegu oraz jak się odpowiednio do tego przygotować. Wszyscy bawili się wspaniale, co można obejrzeć na zdjęciach. Ciepło ubrani, rozgrzewaliśmy się zarówno przy muzyce jak i przy ognisku. Na koniec jedliśmy pyszne kiełbaski z ogniska oraz przekąski, które ufundowała firma „Eko-gril”, za co serdecznie dziękujemy❤️.
Dorota Kozaczyńska, Julita Nelke, Zenon Muszyński