Ach co to był za bal🥳🥳🥳
„Jest karnawał
W karnawale
Wybieramy sie na bale.”

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1576/bk5_copy_1.jpgW dn. 06.02.2024r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się Bal Karnawałowy ph „Niech żyje bal”. Celem zorganizowanej imprezy była integracja całej społeczności internatu Ośrodka oraz kultywowanie tradycji związanych z karnawałem. Podczas imprezy wszyscy wychowankowie na forum zaprezentowali swoje eleganckie karnawałowe kreacje, stylizacje, makijaże i fryzury przygotowane specjalnie na te okazję. Mieli też możliwość wykonania niezapomnianych zdjęć na specjalnie przygotowanej ściance z wykorzystaniem karnawałowych gadżetów.
Uczestnicy balu mogli sprawdzić się w przygotowanych przez organizatorów karnawałowych atrakcjach min. w zabawach zręcznościowych „przenieś piłkę”, „przejdź pod liną” czy „balonowe wyścigi” oraz w konkurencjach tanecznych: „gorące krzesła”, „konkurs tańca w parach”, czy „taniec na gazecie”. Wszyscy uczestnicy zabaw i konkursów nagradzani byli słodką niespodzianką .
Wspólna zabawa dostarczyła wychowankom wiele przeżyć i radości. To był przyjemnie spędzony czas, na którym uczestnicy pokazali, że chcą i potrafią dobrze się bawić. Organizatorami balu były panie: B. Boguszewska i B. Żółtko
Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!