http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1565/dsc_3406_copy_copy_t1.jpgCzwartek 21 grudnia, był dniem wyjątkowo uroczystym i wyczekiwanym od dawna zarówno przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jak i cały personel. W tym dniu zostały wystawione Jasełka, które zostały pieczołowicie przygotowane przez panie: Katarzynę Z., Małgorzatę Z., i Ewę W., przy udziale młodych aktorów, którzy co roku dają z siebie sto procent by wprowadzić widzów w podniosły nastrój. Urokowi temu przedstawieniu nadała również  wyjątkowa dekoracja przygotowana przez pana Krzysztofa Z. oraz panie Sylwię Sz., Monikę G. i Martę K-L.

Nie zabrakło również występów tanecznych, których choreografem była pani Anna Kędyś-Arent oraz pięknie zaśpiewanych kolęd wykonanych przez naszą utalentowaną młodzież. Spektakl wywarł ogromne wrażenie na zaproszonych gościach, w tym na gospodarzu naszego Powiatu, panu Piotrze Rećko. Jasełka były wstępem do uroczystej Wigilii, podczas której czekało mnóstwo tradycyjnych specjałów kojarzonych z tą jedyną w roku wieczerzą. Nie zabrakło też wzajemnie składanych sobie ciepłych życzeń.
Wszyscy zebrani przełamali się opłatkiem i zasiedli za pięknie przyozdobionymi stołami. Za przygotowanie szkolnej stołówki do tego dnia odpowiedzialne były panie: Katarzyna Z., Dorota K., Lila Z.. Tradycyjne wigilijne potrawy przygotował z kolei personel kuchni.
Najwięcej emocji jednak wzbudziło przybycie Świętego Mikołaja, który z wielką pompą wjechał na salę, na hulajnodze.
Uczniom uśmiechy nie schodziły z twarzy, zwłaszcza że każde z nich dostało pełną torbę prezentów, których sponsorem był pan Marcin Piasecki - za co z całego serca ❤️ dziękujemy. Obdarowani zostali również goście zaproszeni na tą uroczystość.
Edyta Kondrat