http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_128/dsc09476.jpg

10 czerwca 2013r w godzinach wieczornych odbyła się w naszej szkole dyskoteka, dedykowana młodzieży z klasy II i III ZSZ, która już niedługo opuści szkolne mury. Impreza była zorganizowana przez klasę I ZSZ pod kierunkiem wychowawcy p. Bożeny Mróz,  wychowawców internatu i rodziców uczniów z II i III klasy ZSZ. Zaproszonymi gośćmi byli wychowankowie internatu wraz z wychowawcami. Młodzież tańczyła  przy dźwiękach ulubionych utworów muzyki disco. …..I nadszedł czas na kilka słów od młodszych kolegów. A brzmiały one tak:

„Dziś żegnamy Was Kochani

Wielu z łezką w oku.

Waszej klasy już nie będzie z nami w przyszłym roku

 

W życiu zdrowia i dostatku

I przyjaciół wielu!

I wytrwale znoście trudy

I dążcie do celu!”

 

Niejednemu łezka w oku się zakręciła.

Wychowawca klasy p. Bożena Mróz i wychowawca grupy p. Zyta Biernacka podziękowały młodzieży za lata spędzone w Ośrodku, życzyły zdrowia, szczęścia w życiu, spełnienia marzeń, zdania egzaminów zawodowych, pracy w zawodzie i zapraszały do odwiedzin. Wychowawca klasy wręczył przyszłym absolwentom upominki z podpisami kolegów i koleżanek.

W trakcie dyskoteki zaproszeni goście i wychowawcy degustowali pyszne ciasta, które zasponsorowali rodzice uczniów. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Aż szkoda było się rozstawać.

Wszyscy bardzo przyjemnie i miło spędziliśmy ten niezwykły wieczór. Galeria