http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_129/dsc09746.jpg

Dnia 14.06.2013r. w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego klasy II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej o profilu: kucharz małej gastronomii. Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej, tj. wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. W przemówieniu pożegnalnym pani dyrektor Marta Tolko-Kuziuta dziękowała absolwentom za wszystkie lata spędzone w szkole, gratulowała sukcesów, życzyła powodzenia w dalszym życiu i dalszej edukacji oraz zdania egzaminów zawodowych. Uczniowie z rąk wychowawcy p. Bożeny Mróz otrzymali świadectwa ukończenia szkoły zawodowej i nagrody książkowe. Dokonali również pamiątkowych wpisów do kroniki szkolnej. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar Ośrodka. Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, podczas której padły słowa podziękowań skierowanych do dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, rodziców. Młodsi koledzy pożegnali absolwentów wierszem:

Dziś żegnamy Was kochani, wielu z łezką w oku, waszej klasy już nie będzie z nami w przyszłym roku, niech Wam wszystkim się układa życie wyjątkowo! Pamiętajcie o tym jednak, by je przeżyć z głową.”

Wygłoszone przemówienia i wykonane piosenki przez absolwenta Krzysztofa Możejko. spowodowały, że na twarzach absolwentów, nauczycieli i rodziców pojawiły się łzy wzruszenia.

Szybko minęły te lata. Nadszedł czas pożegnania. Ale mamy nadzieję, że będziecie nas odwiedzać! Galeria zdjęć.