http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obrazy: sosw_dugobrz8.jpg

25.10.2011r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Długoborzu obył się VII Podlaski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Naszą placówkę reprezentowali członkowie Sekcji Sportowej „Sokół” OS, tj.: Renata Furman, Wojciech Karpowicz, Łukasz Sadkowki z kl. I PdP, Justyna Sadkowska z kl. III GU oraz Adam Czebak z kl. I GU. Opiekunami zawodników podczas sportowych zmagań były panie: Elżbieta Margielewicz i Marta Biedź. Zapraszamy do galerii

Po uroczystej Ceremonii Otwarcia Turnieju zawodnicy toczyli zacięte rozgrywki w grupach sprawnościowych pod czujnym okiem sędziów.

Podczas meczów finałowych zostali wyłonieni zwycięzcy. Oto wyniki:

Renta Furman – III miejsce

Wojciech Karpowicz – III miejsce

Łukasz Sadkowski – III miejsce

Justyna Sadkowska –  III miejsce

Adam Czebak – III miejsce

Po zakończeniu rozgrywek nadszedł czas na wręczenie medali. Każdy z reprezentantów Sekcji Sportowej „Sokół” otrzymał brązowy medal. Podczas Ceremonii Dekoracji Renata Furman otrzymała medal z rąk naszej pani dyrektor - mgr Marty Tolko – Kuziuta, która była gościem honorowym Turnieju.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!