http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/dys1.jpg„Tak niedawno żeśmy się spotkali a juz pożegnania nadszedł czas …”

W środę, 26 czerwca 2013 roku w naszej szkole odbyła się pożegnalna dyskoteka dla uczniów kończących szkołę, która stwarzała doskonałą okazję, aby po raz ostatni wspólnie spędzić czas. Oprawę muzyczną zapewnili zaprzyjaźnieni z ośrodkiem członkowie zespołów disco polo. W przerwach, w jednej z sal lekcyjnych czekał na uczestników zabawy, wcześniej przygotowany słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że absolwenci mile będą wspominać lata spędzone w ośrodku…

Zabawa taneczna została zorganizowana dzięki zaangażowaniu i uprzejmości  ze strony rodziców oraz wychowawców klas – dziękujemy.
http://www.soswsokolka.pl/images/dys2.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/dys3.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/dys4.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/dys5.jpg