http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_132/dsc09988.jpgDnia 28.06.2013 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z  okazji zakończenia roku szkolnego 2012/2013. Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego i wspólnym odśpiewaniu  hymnu narodowego głos zabrała pani dyrektor mgr Marta Tolko – Kuziuta, która powitała serdecznie wszystkich zebranych. W następnej kolejności zostały odczytane przez panią dyrektor i panią kierownik internatu  mgr Beatę Tur słowa Ministra Edukacji Narodowej, Podlaskiego Kuratora Oświaty i Rzecznika Praw Dziecka skierowane w listach do uczniów, nauczycieli i rodziców. 

Następnie uczniowie kończący szkołę odebrali z rąk wychowawców świadectwa oraz dokonali pamiątkowego wpisu do kroniki szkolnej. Ponadto uczniowie klasy I-II GU wraz z  wychowawczynią p. Iwoną Gieniusz, w imieniu pani bibliotekarki odebrali z rąk pani dyrektor dyplom za najlepsze wyniki w czytelnictwie i rozwijanie kultury czytelniczej w bieżącym roku szkolnym. Następnie uczniowie kończący szkołę złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar Ośrodka.

Wszystkich zebranych w wakacyjny nastrój wprawił program artystyczny przygotowany przez uczniów pod kierunkiem p. Małgorzaty Zarachowicz i p. Lucyny Taudul. Nie mogło zabraknąć również słów podziękowań ze strony rodziców i uczniów skierowanych do pani dyrektor oraz nauczycieli.  Po spotkaniu z wychowawcami w klasach przyszedł czas na długo oczekiwane…

                                                                                           …WAKACJE!

Wszystkim uczniom i nauczycielom  życzymy słonecznych, pełnych niezapomnianych wrażeń oraz bezpiecznych wakacji. Zdjęcia z zakończenia roku szkolengo.