http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_134/1.jpgWrzesień jest miesiącem kiedy wracamy po wakacyjnym wypoczynku do szkoły. Jedni czynią to bardzo chętnie, drudzy trochę mniej. W tym roku w naszej szkole inauguracja nowego roku szkolnego miała miejsce 2 września. Punktualnie o godzinie 9.00 na placu szkolnym licznie zebrali się uczniowie wraz z rodzicami oraz pracownicy ośrodka. Apel rozpoczął się wprowadzeniem pocztów flagowego i sztandarowego. Po odśpiewaniu  hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor mgr Marta Tolko – Kuziuta, która serdecznie powitała zebranych. 
Następnie wraz z panią kierownik internatu mgr Beatą Tur odczytała listy Ministra Edukacji Narodowej - p. Krystyny Szumilas, Podlaskiego Kuratora Oświaty - p. Jerzego Kiszkiela oraz Rzecznika Praw Dziecka - p. Marka Michalaka skierowane do uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników oświaty. 
Ponadto nowi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar ośrodka. Po apelu uczniowie wszystkich klas udali się na spotkanie z wychowawcami. Galeria zdjęciowa.

„Rok szkoły w ruchu” uważamy za otwarty!!!