http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_151/noc_filmowa4.jpg30-31.10.2013r. w godz. 20.00-24.00 w internacie SOSW odbył się „Wieczór Filmowy”, w którym wzięli udział najstarsi wychowankowie ze wszystkich grup wychowawczych. W świetlicy szkolnej, która zamieniła się tego wieczoru w salę kinową, zebrali się wychowankowie wyposażeni w koce, poduszki i materace, aby do późnych godzin nocnych oglądać ulubione filmy przygotowane przez organizatorów wieczoru - p. B. Boguszewską i p. M. Hołownia- Iwanow.

Jak w prawdziwym kinie nie zabrakło słodkich przerywników umilających czas ,w postaci paluszków, chrupek i oczywiście popcornu. Wszyscy miło spędziliśmy ten wieczór oglądając „Noc w muzeum”, „Cała ona” oraz  „Transformers 2”.

Podczas emisji filmów wszystkim uczestnikom towarzyszyły niezwykłe emocje, przeżycia i napięcie związane z rozwojem filmowej akcji. Po zakończonym kilkugodzinnym seansie, zmęczeni i śpiący kinomani ruszyli do swoich łóżek na zasłużony wypoczynek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.