http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Telewizyjna emisja programu odbędzie się dnia 25.12.2011r. o godz. 13.40 na kanale telewizji itv, w programie SHORTCUT.

Obrazy: sosw_tv.jpg

13.12.2011r. nasz ośrodek odwiedziła ekipa telewizyjna, która realizowała program z udziałem naszych uczniów i gwiazd disco polo. Gościli u nas p. Marcin Siegieńczuk znany m.in. z zespołu Toples, p. Tomasz Czech, muzyk współpracujący z p. Marcinem, znana wokalistka p. Magdalena Niewińska oraz jako prowadząca program ShortCut Disco Polo p. Eva Basta. Tematem przewodnim audycji były przygotowania do świąt w ośrodku. Gwiazdy uczyły się robić stroiki, ozdoby choinkowe, pocztówki oraz piec pierniczki. Znalazł się też czas na wspólne muzykowanie i śpiewanie kolęd. Nasi uczniowie na długo zapamiętają wizytę gości oraz atmosferę świąt, w które zostali wprowadzeni w tym roku w tak niespodziewany sposób. Na koniec gwiazdy obdarowały dzieci słodyczami, a pan Marcin Siegieńczuk podarował płyty ze swoja muzyką do paczek świątecznych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji programu.

Osobami odpowiedzialnymi za całe przedsięwzięcie ze strony ośrodka były p. D. Kozłowska, D. Kozaczyska, L. Zajkowska, K. Zalewska przy współpracy p. B. Mozolewskiej, p. A.  Ambrożko, p. L. Taudul.