http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_155/siatka1.jpgHasło to i wiele innych przewijało się 30 października 2013r na sali gimnastycznej w ZSZ w Sokółce podczas VIII Turnieju Piłki Siatkowej

Drużyny:

- Żółta  w składzie: A Czarnomysa, A Świetlicki, K Olechno, M. Muciuś, R. Furman, A Górski

- Niebieska: E Kasiańczuk, I. Matyskiel, M Picewicz, J Sadkowska, S Gilewska,

- Czerwona: A Gilewski, M Matyskiel, I Kowejsza, A. Muciuś, M. Krempa

pod czujnym okiem sędziego głównego p. Doroty Kozaczyńskiej i sędziego pomocniczego - p. Lili Zajkowskiej i A Baranowskiej rywalizowały zgodnie z zasadami fair play.

Wyniki meczów:

Niebieska - Żółta 2:0

Czerwona - Żółta 2:0

Czerwona - Niebieska 2:0

Klasyfikacja końcowa

I miejsce - Czerwona

II miejsce - Niebieska

III miejsce - Żółta

Atrakcją meczu stał się występ Szkolnego Zespołu Chirliderek  przygotowanego przez p. Lilę Zajkowską i p. K. Zalewską. w ramach realizacji programu ,,W-f z klasą”

Uczniowie, którzy nie mogli brać udziału w meczach, aktywnie kibicowali. Wygłaszane przez nich okrzyki m.in. ,,Świetne serwy, dobry mecz, niechaj nerwy idą precz” ,,Gramy z wielką ochotą ,chrapkę mamy na złoto” skutecznie dopingowały i zachęcały zawodników do gry.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za postawę godną sportowca i kibica Liczy się przecież gra i dobra zabawa! Galeria