http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_156/matp16.jpgDnia 5 listopada 2013 roku na sali gimnastycznej naszej szkoły już po raz VIII odbył się Szkolny Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych MATP. Jest to program rehabilitacyjno - treningowy dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą brać udziału w zawodach w oficjalnych dyscyplinach sportu Olimpiad Specjalnych. W programie nie ma współzawodnictwa pomiędzy uczestnikami oraz ściśle przestrzeganych przepisów i zasad. Uczniowie z klas: SPU, GU oraz PdP z wielkim entuzjazmem przystąpili do udziału w sportowych zmaganiach, takich jak: pokonywanie nierównego podłoża, trafianie rakietkę w podwieszoną piłeczkę czy slalom.
Za aktywny udział zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz „słodkimi” medalami.

Szkolny Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej O.S. MATP zorganizowały i przeprowadziły panie należące do Klubu Sportowego „Sokół” działającego w SOSW, tj.: Elżbieta Margielewicz, Małgorzata Zarachowicz, Marta Biedź i Zuzanna Szarkowska – Czeczko.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.