http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nhttp://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_161/bombki1.jpga zajęciach kucharstwa w klasie III pdp nauczyliśmy się przygotować różne potrawy: babkę ziemniaczaną, placki z jabłkami, naleśniki, frytki, pyzy z mięsem, gołąbki, pierogi, kopytka i wiele innych potraw. 

Umiejętności i wiedza, którą zdobyliśmy są ważne, ale równie ważne jest nakrycie do stołu i jego dekoracja. Potrawy wtedy smakują lepiej. Dlatego na zajęciach kucharstwa wykonaliśmy ozdoby na stół wigilijny. Są to bombki, choinki wykonane przez nas metodą karczochową. Ozdoby, które postawimy na naszych stołach wigilijnych zrobiliśmy pod kierunkiem naszej wychowawczyni. Wyszły nam małe arcydzieła, którymi chcemy się pochwalić przed społecznością ośrodka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Uczniowie klasy III PDP.