http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_175/bal_czarno_biay3.jpgZgodnie z naszą internacką tradycją w dn. 28.11.2013r. odbył się Czarno-Biały Bal ph. „W krainie dnia i nocy”, zorganizowany przez wychowawców internatu: p. M. Hołownia-Iwanow, p. K. Bubieniec i p. B. Boguszewską. Prowadzące imprezę: Pani Dzień i Pani Noc przywitały wszystkich przybyłych czarno-białych gości i zaprosiły do wspólnej zabawy, wróżb i konkursów. Na początek każdy uczestnik musiał przedstawić się zebranym oraz zaprezentować swoją kreację, makijaż i fryzurę.

Bal obfitował w wiele niesamowitych i magicznych atrakcji oraz konkursów, w których każdy próbował swoich sił szukając ukrytych gwiazd, rysując dzień i noc, wykonując „tańczące polecenia” i wróżby. Dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom, zabawa była znakomita a udział w zadaniach nagradzany był przez prowadzące  słodką niespodzianką.

Magiczny wieczór zwieńczyły wybory Królowej i Króla balu, a uroczyście ukoronowani zostali: Monika Kieda jako Biało-Czarna Królowa i Michał Matyskiel jako Biało-Czarny Król. Królewska para otrzymała słodycze i upominki.

Ten niezwykły biało-czarny wieczór dobiegł końca, ale pozostanie z niego wiele miłych wspomnień. Na kolejny równie wspaniały bal trzeba będzie poczekać do następnego roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu.