http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_169/andrz8.jpg28 listopada o godz.13.00 na sali gimnastycznej odbyła się impreza andrzejkowa w której udział wzięli wszyscy uczniowie i nauczyciele ośrodka. Uroczystość rozpoczęła się występem znanego zespołu „Megam”. Po występie p. Marta Kawrygo - Leonowicz wprowadziła wszystkich zebranych w atmosferę magii poprzez barwne przedstawienie historii obrzędów andrzejkowych. Następnie każdy z  wychowanków mógł wziąć udział w specjalnie na tę okazje przygotowanych wróżbach. Można było odczytać swoją przyszłość, dowiedzieć się jak będzie miał na imię przyszły wybranek itp. Po wróżbach dalej nadszedł czas na  szaloną i pełną wrażeń dyskotekę przy muzyce zespołu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Organizatorkami imprezy były panie: Marta Kawrygo-Leonowicz, Magdalena Słyż i Monika Mróz.