http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_170/mikoajki6.jpgW dniu 05.12.2013 r. Młodzieżowa Rada Internatu SOSW oraz starsi wychowankowie w składzie: E. Kasiańczuk, M. Kieda, N. Krysiuk, A. Świetlicki, S. Nadolny, A. Czarnomysa i A. Baranowska pod przewodnictwem opiekuna - p. kierownik Beaty Tur zorganizowała Mikołajki dla całej społeczności internatu. Po powrocie z kolacji naszych wychowanków powitał cały zastęp św. Mikołaja w otoczeniu pracowitych elfów, który przybył na tę okazję prosto z Bieguna Północnego.
Wszyscy byliśmy ogromnie zaskoczeni taką niespodzianką, a nasze maluchy nawet przestraszone. Święty Mikołaj -
Sebastian Nadolny nie zapomniał o żadnym z nas, prezenty dostali nawet ci, którzy nie byli zbyt grzeczni. Zadaniem od Mikołaja było dla wychowanków ubranie choinki w internacie. W nagrodę każdy mógł sięgnąć do wielkiego worka św. Mikołaja i wyciągnąć sobie upominek maskotkę.

Kiedy wszyscy zostali już obdarowani, św. Mikołaj ruszył dalej do innych dzieci, aby wręczyć im wyczekiwane prezenty. Do nas wróci ponownie już w Wigilię. Do zobaczenia Święty Mikołaju! Zdjęcia