http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_183/walentynki_internat_3.jpg„Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!”

W dniu 14.02.2014r. w internacie SOSW odbyły się Walentynki zorganizowane dla całej społeczności przez członków Młodzieżowej Rady Internatu pod opieką p. kierownik Beaty Tur. W tym szczególnym dniu w roku, ogłoszonym jako „Dzień koloru czerwonego” w strojach wszystkich wychowanków oraz wychowawców obowiązkowo miał dominować kolor czerwony. Po śniadaniu odbyło się uroczyste otwarcie poczty walentynkowej i rozdanie zebranych tam kartek, pocztówek i liścików, na które wszyscy czekali z wielką niecierpliwością.

Miłą niespodzianką był słodki walentynkowy upominek dla każdego wychowanka, wręczony przez p. kierownik. Najbardziej „czerwone” i kreatywne przebrania walentynkowe naszych wychowanków zostały również nagrodzone słodkim prezentem. Galeria zdjęć