http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_188/sds_1.jpgDnia 6 marca 2014r. uczniowie klasy III PdP w trakcie zajęć lekcyjnych uczestniczyli w wyjściu do Środowiskowego Domu Samopomocy w Sokółce. Chcieliśmy zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki i obejrzeć jej nową lokalizację. Wyjście zorganizowała nam wychowawczyni p. Elżbieta Szomko. Przyjęto nas ciepło i z życzliwością. Zwiedziliśmy: świetlicę, pracownię komputerową, garncarską, plastyczną, kuchnię oraz salę rehabilitacyjną. Poznaliśmy uczestników zajęć i ich opiekunów, którzy zaprosili nas na herbatkę z poczęstunkiem. Miło spędziliśmy czas. Może ten Środowiskowy Dom Samopomocy po skończeniu szkoły będzie naszym miejscem na ziemi… Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.