http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_198/wesole_miasteczko_11.jpgPo raz kolejny wychowankowie internatu SOSW w nagrodę za swoje dobre zachowanie w miesiącu marcu uczestniczyli w dn. 02.04.2014 r. pod opieką p K. Dylewskiej i Z. Biernackiej w wyjściu do Czeskiego Lunaparku, który gościł w Sokółce na Stadionie Miejskim.

Najwięcej punktów zdobyli: Jurewicz Justyna, Krysiuk Natalia,  Muciuś Mirosław, Muciuś Agnieszka, Drapczuk Krzysztof, Gilewska Sylwia, Kowejsza Iza, Olechno Kamil, Sewastianowicz Patryk, Świetlicki Andrzej, Zawadzki Paweł.

Dzięki uprzejmości pracowników wesołego miasteczka nasi wychowankowie mogli nieodpłatnie skorzystać ze wszystkich znajdujących się tam atrakcji. Dzieci jeździły samochodami, na autodromie, górską kolejką, zjeżdżały z dmuchanego zamku, skakały na trampolinie, kręciły się na karuzeli.

Wrażenia i przeżycia były naprawdę niesamowite, a na twarzach dzieci przez cały czas gościł uśmiech! Zdjęcia z wycieczki.