http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

/images/photoalbum/album_202/przegld_teatralny6.jpgW dniu 10.04.2014r. grupa teatralna „Maska” z naszego Ośrodka pod opieką p. M. Hołownia- Iwanow i B. Boguszewskiej uczestniczyła w kolejnym już, bo XII Przeglądzie Grup Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego ph. „I Ty możesz zostać aktorem”, który odbył się w WOAK Spodki w Białymstoku.

Grupa naszych najmłodszych aktorów, stawiających swoje pierwsze kroki na scenie, zaprezentowała się w pantomimie pt. „Cyrk Bebe Lilly”. Choć była to ich pierwsza tak poważna przygoda z teatrem, nasi aktorzy wspaniale zagrali swoje role na scenie, zdobywając czwartą nagrodę. Dodatkowo dwoje naszych wychowanków na czterech wyróżnionych z całego festiwalu: Mirosław Muciuś w roli Siłacza oraz Artur Górski jako Magik otrzymali wyróżnienia za wspaniałą grę aktorską. Zostali za to uhonorowani dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Wszyscy bawili się wspaniale oglądając popisy sceniczne innych grup i zespołów teatralnych, uczestnicząc w zabawach i grach integracyjnych oraz w słodkim poczęstunku. Zwiedziliśmy również wyeksponowaną w Spodkach wystawę ph. „Lalki polskie - lalki świata”, podziwiając zgromadzone tam zbiory niezwykle barwnych lalek.

Liczymy, że to nie ostatni sukces naszej grupy teatralnej a kolejne już niebawem!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć