http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_211/ktan1.jpg6 maja 2014r. uczniowie klasy I-II SPU/I-II SPL w składzie: Agnieszka Muciuś, Izabela Kowejsza, Karolina Sz., Mateusz Szulewski, Jakub Halicki, Artur Górski  wzięli udział w V Konkursie Tańca pth.: „Baw się i tańcz” organizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim. 6-osobowa grupa z naszej placówki pod kierunkiem pań: Marty Biedź i Marty Kawrygo-Leonowicz przygotowała taniec: „Kaczuszki”. Oprócz nas swoje umiejętności taneczne zaprezentowali uczniowie ze szkół w Białymstoku, Hajnówce, Bielsku Podlaskim. Rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak nasza grupa zajęła bardzo zaszczytne II miejsce w kategorii inscenizacja taneczna. Do Sokółki wróciliśmy z uśmiechami na twarzy i torbami pełnymi nagród. Zdjęcia.