http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/apell.jpgDnia 8.05.2014 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel upamiętniający 223 rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego uczennice: Martyna Krempa, Anna Czarnomysa, Monika Kieda, Justyna Jurewicz i Renata Furman pod kierunkiem p. Marty Biedź i p. Marty Kawrygo-Leonowicz przedstawiły społeczności ośrodka krótki montaż poetycki składający się z wierszy i piosenek. Dowiedzieliśmy się z niego czym był maj w naszej historii oraz jakie ustalenia wiązały się z uchwaleniem Konstytucji.  Na koniec wspólnie odśpiewaliśmy pieśń patriotyczną: „Witaj majowa jutrzenko”, z dumą prezentując przypięte kokardy narodowe.