http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_215/ognisko3.jpgW dniu 22.05.2014r. członkowie Młodzieżowej Rady Internatu pod opieką p. Beaty Tur zorganizowali ognisko z zabawami i grami dla wychowanków ze wszystkich grup.

Wszyscy uczestniczyliśmy w zabawach z chustą klanzy, a chętni lubiący sport mogli wziąć udział w towarzyskich rozgrywkach w piłkę nożną. Zmęczeni zabawą zjedliśmy pyszną kolację przy ognisku w postaci pieczonych kiełbasek. Urządziliśmy też konkurs muzyczny, w którym każda grupa musiała zaśpiewać piosenkę. Wspólnym żartom, śmiechom i rozmowom nie było końca. Pełni wrażeń udaliśmy się na zasłużony odpoczynek do internatu. Zapraszamy o obejrzenia zdjęć.