http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/oskar.jpgKolejna transmisja internetowego spektaklu odbyła się 23.05.2014r. Tym razem był to spektakl „Oskar i Pani Róża” z Teatru Pinokio w Łodzi.

„Oskar i Pani Róża Teatru Pinokio w Łodzi to spektakl szczególny. Listy pisane przez dziesięcioletniego, umierającego chłopca tworzą piękną i mądrą opowieść o wartości życia, miłości i śmierci, którą twórcy spektaklu w niezwykły i delikatny sposób przekazują swoim widzom. Nie jest to typowe przedstawienie dla dzieci. Nie ma w nim hucznego, radosnego zakończenia. Nie ma śmiechu i radości. Jest za to bardzo trudny i bolesny temat. Trudny tym bardziej, że dotyka śmierci dziecka”. 

 Spektakl spotkał się z wielkim zainteresowaniem naszych uczniów. Dziękujemy i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej odsłony Internetowego Teatru TVP.

 Organizatorzy: Marta Tolko- Kuziuta, Marta Kawrygo-Leonowicz