http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_216/spartakiada6.jpg14 maja 2014 roku uczniowie: Agnieszka Muciuś, Mirosław Muciuś, Klaudia Czechowska, Monika Kieda, Paweł Zawadzki, Kamil Olechno uczestniczyli w IV Podlaskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ph.: „Jesteśmy razem” w Siemiatyczach. Po długiej podróży ujrzeliśmy Halę Sportowo – Widowiskową, w której odbyły się zawody. Rzut do celu woreczkami, przenoszenie piłek lekarskich, przesuwanie się na brzuchu po ławeczce, jazdy dwuosobowym gokartem to tylko niektóre z konkurencji, z którymi przyszło zmierzyć się uczestnikom Spartakiady. Największą radość sprawiła dmuchana zjeżdżalnia oraz tor przeszkód wewnątrz dmuchanej gąsienicy. Piękny puchar, złote medale do dzisiejszego dnia przypominają uczniom te radosne, przepełnione zabawą chwile.

W czasie spartakiady opieką nad uczniami sprawowały: p. Elżbieta Margielewicz i p. Zuzanna Szarkowska –Czeczko. Zdjęcia