http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_227/park_linowy_1.jpgPo raz kolejny wychowankowie internatu SOSW za swoje dobre zachowanie w miesiącu kwietniu, uczestniczyli w dniu 27.05.2014r. pod opieką p. Małgorzaty Hołowni-Iwanow i p. Beaty Boguszewskiej w wyjeździe do Parku Linowego w Podjanowszczyźnie. Najwięcej punktów zdobyli: Artur Górski, Sylwia Gilewska, Justyna Jurewicz, Anna Czarnomysa, Wojciech Karpowicz, Artur Smyk.

Wychowankowie pod czujnym okiem instruktorów pokonywali trasę o wysokości ok. 2m, na której znajduje się 16 przeszkód. Wszyscy dzielnie przeszli trasę. Nie należała ona do łatwych. Po zmaganiach można było zrelaksować sie na placu zabaw i upiec kiełbaski w ognisku. Zdjęcia

Kolejna grupa wychowanków, która zdobyła również najwyższą liczbę punktów, a byli to: Mirosław Muciuś, Izabela Kowejsza, Patryk Sewastianowicz, Krzysztof Drapczuk i Damian Zawadzki zostali nagrodzeni przez p. Małgosię i p. Beatę słodkim poczestunkiem. Były pyszne desery lodowe, czekolada, delicje i napoje.

W następnym miesiącu na wyróżnionych wychowanków internatu czeka kolejna nagroda, dlatego warto się starać!