http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/akwarium2.jpgW maju zaprzyjaźniony z uczniami klasy III PdP akwarysta pan Arek zrobił nam wspaniały prezent. Podarował do naszego akwarium 3 okazy glonojadów. Jeden z  nich to prawdziwy glonojad gigant. Świadczą o tym jego rozmiary.
Hodowla ryb dostarcza nam wiele przyjemności. Estetyczne i prawidłowo urządzone akwarium jest dekoracją naszej klasy. Obserwacja ryb budzi w nas zainteresowanie biologią i geografią, ułatwia zrozumienie praw przyrody. Opieka nad akwarium wyrabia poczucie obowiązkowości i odpowiedzialności. Jesteśmy małymi specjalistami w zakresie hodowli ryb.

uczniowie klasy III PdP

http://www.soswsokolka.pl/images/news/akwarium1.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/news/akwarium3.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/news/akwarium4.jpg