http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_232/lekkoatletyka1.jpgDnia 03 czerwca 2014 roku na stadionie „Zwierzyniec” w Białymstoku odbyły się XV-te Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce, zorganizowane przez Zespół Szkół Nr 16 w Białymstoku, Zespół Szkól Nr 13 w Białymstoku we współpracy z Białostockim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Białymstoku.

W dwudziestu konkurencjach, w czterech kategoriach wystartowało 60 zawodników z siedmiu szkół i placówek specjalnych: SOSW Długobórz, SOSW Sokółka, ZSSp. Bielsk Podlaski, SP Nr 11 w Białymstoku, Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku, ZS 13 Białystok i ZS 16 Białystok

Reprezentanci naszej szkoły: Iza Matyskiel, Anna Czarnomysa, Adrian Gilewski, Zbigniew Sienkiewicz, Artur Górski przy silnym wsparciu p. Doroty Kozaczyńskiej i p. K Zalewskiej zajęli medalowe miejsca.

Konkurencja 100 m:

Czarnomysa Anna – II miejsce - czas 17, 00 s

Gilewski Adrian – III miejsce - czas 15,36 s

Konkurencja skok w dal:

Czarnomysa Anna – II miejsce - wynik 2,24m

Zdjęcia z zawodów.

GRATULUJEMY!!!!