http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/teatr_os3.jpgOstatnia w tym roku szkolnym transmisja Internetowego Teatru TVP dla Szkół odbyła się 13.06.2014r. Tym razem uczniowie naszego ośrodka mogli obejrzeć Spektakl „Fahrenheit” z Miejskiego Teatru Miniatura w Gdańsku. Była to adaptacją książki „Ciepło-zimno. Zagadka Fahrenheita”, jednej z części Trylogii Gdańskiej Anny Czerwińskiej-Rydel, poświęconej słynnym gdańszczanom. Tom o Gabrielu Fahrenheicie otrzymał wyróżnienie w konkursie Książka Roku 2012 polskiej sekcji IBBY. Ważny temat spektaklu stanowiła „wartość życia z pasją i konsekwencji w dążeniu do obranego celu. Fahrenheit staje się wzorem bohatera, który pokazuje, ile można osiągnąć dzięki takiemu podejściu do życia, ale również że taka postawa wymaga dużo odwagi, wytrwałości i podjęcia ryzyka”.

Organizatorzy: p. Marta Tolko-Kuziuta i p. Marta Kawrygo-Leonowicz.

/images/news/teatr_os1.jpg

/images/news/teatr_os2.jpg